Main menu

Predsjedništvo i instruktori

 

Clanovi predsjednistva su:

  • Asmer Zisko  – Predjednik
  • Adnan Herco – Sekretar
  • Eldin Ramic – Blagajnik
  • Merima Ganibegovic –  Clan predsjednistva
  • Ameris Osmancevic – Clan predsjednistva

Instruktori:

 

Asmer Zisko

 

Asmer  

Predsjednik

Instruktor

Telefon 0703814834
Mail asmer.zisko@alpinascandsarajevo84.se

Adnan Herco

Sekretar
Telefon 0762476980
Mail adnan.herco@alpinascandsarajevo84.se

Eldin Ramic

eldin-r  

Blagajnik 

Instruktor

Telefon 0709582386
Mail  eldin.ramic@alpinascandsarajevo84.se

Merima Ganibegovic

  Clan predsjednistva

Instruktor

Telefon 0739287464
Mail merima.ganibegovic@alpinascandsarajevo84

Ameris Osmancevic

Ameris Clan Predsjednistva

Koordinator Instruktora

Instruktor

Telefon 0761441325
Mail ameris.osmancevic@alpinascandsarajevo84.se

Elvir Hasanic

 

Trener-drugi stepen 

Telefon 0707383781
Mail elvir.hasanic@alpinascandsarajevo84.se

Jasmin Velic

Jasmin V. Trener – treci stepen
Telefon 0704807427
Mail jasmin.velic@alpinascandsarajevo84.se

Zlatan Dajic

Zlatan Dajic Trener-prvi stepen

 

Telefon 0739853872
Mail zlatan.dajic@alpinascandsarajevo84.se

Jasmin Krnjic

Trener-prvi stepen

 

Telefon 0707208569
Mail jasmin.krnjic@alpinascandsarajevo84.se

Sefer Foric

Instruktor
Telefon 0707617086
Mail sefer.foric@alpinascandsarajevo84.se

Isabell Velic

Trener – prvi stepen

Ung ledare

Telefon 0709371660
Mail isabell.velic@alpinascandsarajevo84.se

Eldin Osmancevic

Instruktor
Telefon 0046707662375
Mail eldin.osmancevic@alpinascandsarajevo84.se

Fehim Ganibegovic

fehim-ganibegovic-1 Instruktor/Skijasko trcanje
Telefon 0046706960482
Mail fehim.ganibegovic@alpinascandsarajevo84.se

Denis Zisko

Instruktor
Telefon 0702089690
Mail denis.zisko@alpinascandsarajevo84.se

Ines Zisko

Ines Instruktor/Snowboard
Telefon 0727042828
Mail ines.zisko@alpinascandsarajevo84.se

Edvina Osmancevic

Instruktor
Telefon 0704418138
Mail edvina.osmancevic@alpinascandsarajevo84.se

Zorana Velic

Instruktor
Telefon 0739469930
Mail zorana.velic@alpinascandsarajevo84

Tara Dervisevic

Instruktor
Telefon 0702011706
Mail tara.dervisevic@alpinascandsarajevo84.se

Melvin Cajo

Instruktor
Telefon 0730841927
Mail Melvin.cajo@alpinascandsarajevo84.se

Leila Ramic

Instruktor
Telefon 0701883466
Mail leila.ramic@alpinascandsarajevo84.se

Dzani Hasanic

Instruktor
Telefon 0728342088
Mail dzani.hasanic@alpinascandsarajevo84.se

Danne Beslagic

Instruktor
Telefon 0769423030
Mail danne.beslagic@alpinascandsarajevo84.se

Alvin Osmancevic

Trener – drugi stepen
Telefon 0707662375
Mail alvin.osmancevic@alpinascandsarajevo84.se

 

 

 

 

 

Sponzori

2 Kontakt

2.1 Org.nr: 802457-8620 IF Alpinaskand Sarajevo 84 Sverige
2.2 Föreningsnummer: 40561-34
2.3 Bondgårdsgatan 1D, 69 234 Kumla,
2.4 Kundservice: Tel: 0709-58 23 86, info@alpinascandsarajevo84.se

Design&Development by GOW