Main menu

Predsjedništvo i instruktori

Clanovi predsjednistva su:

  • Jasmin Velic  – Predsjednik
  • Adnan Herco – Sekretar
  • Eldin Ramic – Blagajnik
  • Merima Ganibegovic –  Clan predsjednistva
  • Asmer Zisko – Clan predsjednistva – Tehnicka podrska
  • Ameris Osmancevic – Zamjenik clana
  • Sefer Foric – Zamjenik clana
  • Izborna komisija

– Zorana Velic

– Edvina Osmancevic

  • Revizor

– Mujaga Korajkic

Instruktori:

Jasmin Velic

Predsjednik

Trener – treci stepen

Telefon 0704807427
Mail jasmin.velic@alpinascandsarajevo84.se

Adnan Herco

Sekretar
Telefon 0762476980
Mail adnan.herco@alpinascandsarajevo84.se

Eldin Ramic

Blagajnik 

Instruktor

Telefon 0709582386
Mail  eldin.ramic@alpinascandsarajevo84.se

Merima Ganibegovic

  Clan predsjednistva

Instruktor

Telefon 0739287464
Mail merima.ganibegovic@alpinascandsarajevo84

Ameris Osmancevic

Zamjenik clana predsjednistva

Koordinator Instruktora

Instruktor

Telefon 0761441325
Mail ameris.osmancevic@alpinascandsarajevo84.se

Elvir Hasanic

Trener-drugi stepen 

Koordinator Instruktora

Telefon 0707383781
Mail elvir.hasanic@alpinascandsarajevo84.se

Asmer Zisko

Clan predsjednistva – tehnicka podrska

Instruktor

Telefon 0703814834
Mail asmer.zisko@alpinascandsarajevo84.se

Zlatan Dajic

Trener-prvi stepen

 

Telefon 0739853872
Mail zlatan.dajic@alpinascandsarajevo84.se

Jasmin Krnjic

Trener-prvi stepen

 

Telefon 0707208569
Mail jasmin.krnjic@alpinascandsarajevo84.se

Sefer Foric

Zamjenik clana predsjednistva

Instruktor

Telefon 0707617086
Mail sefer.foric@alpinascandsarajevo84.se

Isabell Velic

Trener – prvi stepen

Ung ledare

Telefon 0709371660
Mail isabell.velic@alpinascandsarajevo84.se

Eldin Osmancevic

Instruktor
Telefon 0046707662375
Mail eldin.osmancevic@alpinascandsarajevo84.se

Fehim Ganibegovic

Instruktor/Skijasko trcanje
Telefon 0046706960482
Mail fehim.ganibegovic@alpinascandsarajevo84.se

Denis Zisko

Instruktor
Telefon 0702089690
Mail denis.zisko@alpinascandsarajevo84.se

Danne Beslagic

Instruktor
Telefon 0769423030
Mail danne.beslagic@alpinascandsarajevo84.se

Edvina Osmancevic

Instruktor
Telefon 0704418138
Mail edvina.osmancevic@alpinascandsarajevo84.se

Zorana Velic

Instruktor
Telefon 0739469930
Mail zorana.velic@alpinascandsarajevo84

Tara Dervisevic

Instruktor
Telefon 0702011706
Mail tara.dervisevic@alpinascandsarajevo84.se

Melvin Cajo

Instruktor
Telefon 0730841927
Mail Melvin.cajo@alpinascandsarajevo84.se

Leila Ramic

Instruktor
Telefon 0701883466
Mail leila.ramic@alpinascandsarajevo84.se

Dzani Hasanic

Instruktor
Telefon 0728342088
Mail dzani.hasanic@alpinascandsarajevo84.se

Sponzori

2 Kontakt

2.1 Org.nr: 802457-8620 IF Alpinaskand Sarajevo 84 Sverige
2.2 Föreningsnummer: 40561-34
2.3 Bondgårdsgatan 1D, 69 234 Kumla,
2.4 Kundservice: Tel: 0709-58 23 86, info@alpinascandsarajevo84.se

Design&Development by GOW