Main menu

Predsjedništvo i instruktori

Clanovi predsjednistva su:

  •  
  • Jasmin Velic  – Predsjednik
  • Sefer Foric – Sekretar
  • Sara Zivkov – Blagajnik
  • Merima Ganibegovic –  Clan predsjednistva
  • Asmer Zisko – Zamjenik predsjednika – Tehnicka podrska
  • Ameris Osmancevic – Zamjenik clana
  • Denis Zisko – Zamjenik clana
  • Izborna komisija

– Jasmin Krnjic

– Elvir Hasanic

  • Revizor

– Henrik Runström

Instruktori:

Jasmin Velic

Predsjednik

 

Trener – treci stepen

Telefon 0704807427
Mail jasmin.velic@alpinascandsarajevo84.se

Sara Zivkov

Blagajnik
Telefon 0760694525
Mail sara.zivkov@alpinascandsarajevo84.se

Eldin Ramic

Instruktor
Telefon 0709582386
Mail  eldin.ramic@alpinascandsarajevo84.se

Merima Ganibegovic

  Clan predsjednistva

 

Instruktor

Telefon 0739287464
Mail merima.ganibegovic@alpinascandsarajevo84

Ameris Osmancevic

Zamjenik clana predsjednistva

 

Koordinator Instruktora

Instruktor

Telefon 0761441325
Mail ameris.osmancevic@alpinascandsarajevo84.se

Elvir Hasanic

Trener-drugi stepen 

 

Koordinator Instruktora

Telefon 0707383781
Mail elvir.hasanic@alpinascandsarajevo84.se

Asmer Zisko

Zamjenik predsjednika – tehnicka podrska

 

Instruktor

Telefon 0703814834
Mail asmer.zisko@alpinascandsarajevo84.se

Zlatan Dajic

Trener-prvi stepen

 

 

Telefon 0739853872
Mail zlatan.dajic@alpinascandsarajevo84.se

Jasmin Krnjic

Trener-prvi stepen

 

 

Telefon 0707208569
Mail jasmin.krnjic@alpinascandsarajevo84.se

Sefer Foric

Sekretar

 

Instruktor

Telefon 0707617086
Mail sefer.foric@alpinascandsarajevo84.se

Isabell Velic

Trener – prvi stepen

 

Ung ledare

Telefon 0709371660
Mail isabell.velic@alpinascandsarajevo84.se

Eldin Osmancevic

Instruktor
Telefon 0046707662375
Mail eldin.osmancevic@alpinascandsarajevo84.se

Fehim Ganibegovic

Instruktor/Skijasko trcanje
Telefon 0046706960482
Mail fehim.ganibegovic@alpinascandsarajevo84.se

Denis Zisko

Zamjenik clana predsjednistva

 

Instruktor

Telefon 0702089690
Mail denis.zisko@alpinascandsarajevo84.se

Danne Beslagic

Instruktor
Telefon 0769423030
Mail danne.beslagic@alpinascandsarajevo84.se

Edvina Osmancevic

Instruktor
Telefon 0704418138
Mail edvina.osmancevic@alpinascandsarajevo84.se

Zorana Velic

Instruktor
Telefon 0739469930
Mail zorana.velic@alpinascandsarajevo84

Tara Dervisevic

Instruktor
Telefon 0702011706
Mail tara.dervisevic@alpinascandsarajevo84.se

Melvin Cajo

Instruktor
Telefon 0730841927
Mail Melvin.cajo@alpinascandsarajevo84.se

Leila Ramic

Instruktor
Telefon 0701883466
Mail leila.ramic@alpinascandsarajevo84.se

Anastasija Zivkov

Pomocnik Instruktora
Telefon 0739227402
Mail anastasija.zivkov@alpinascandsarajevo84.se

Filip Zivkov

Pomocnik Instruktora
Telefon 0760563132
Mail filip.zivkov@alpinascandsarajevo84.se

Leo Dautovic

Pomocnik Instruktora
Telefon 0723764533
Mail leo.dautovic@alpinascandsarajevo84.se

Haris Foric

Pomocnik Instruktora
Telefon 0720236333
Mail haris.foric@alpinascandsarajevo84.se

Latifa Gvozdar

Pomocnik Instruktora
Telefon 0700989174
Mail latifa.gvozdar@alpinascandsarajevo84.se

Taxibil i Östergötland AB
2 Kontakt

2.1 Org.nr: 802457-8620 IF Alpinaskand Sarajevo 84 Sverige
2.2 Föreningsnummer: 40561-34
2.3 Bondgårdsgatan 1D, 69 234 Kumla,
2.4 Kundservice: Tel: 0709-58 23 86, info@alpinascandsarajevo84.se

Design&Development by GOW