Main menu

Skola skijanja 2019 – 16/12 updatiran raspored på grupama!!!

Dragi nasi,

U nastavku ovog teksta mozete pogledati updatiran raspored po grupama Skole skijanja.

Molimo Vas da pogledate u kojoj ste grupi te ko vam je instruktor kao i u koliko sati pocinje sa radom Vasa grupa.
Do skorog skijanja!

Uprava
ASS84

Grupa 1A               Start 11:00-12:00

 

Instruktor:

Ameris Osmancevic

Edvina Osmancevic

Jasmin Velic

Zorana Velic

Sefer Foric

Leila Ramic

 

 

Rb

Ime i prezime

Znanje skijanja

Kućica

Status

1

Ilias Jahic

Čelik

1032

 

2

Isa Mehmedagic

Čelik

1044

 

3

Ale Mehmedagic

Čelik

1044

 

4

Vedad Sadikovic

Čelik

1045

 

5

Nadina Habibovic

Čelik

1051

 

6

Stefani Pavlovic

Čelik

1057

 

7

Aleksandar Pavlovic

Čelik

1057

 

8

Aldin Durutlic

Čelik

1059

 

9

Sara Smrkovic

Čelik

1083

 

10

Ilma Herco

Čelik

1084

 

11

Alma Gvozdar

Čelik

1094

 

12

Nedim Gvozdar

Čelik

1095

 

13

Lajla Karic

Čelik

1130

 

14

Ajla Keco

Čelik

1151

 

15

Benjamin Mesic

Čelik

1152

 

16

Evelina Hadzalic

Čelik

1152

 

17

William Avdic

Čelik

1166

 

18

Minel Hamzic

Čelik

1168

 

19

Sanna Smajlovic

Čelik

365

 

 

Grupa 1B               Start 11:00-12:00

 

Instruktor:

Eldin Osmancevic

Melvin Cajo

Denis Zisko

 

 

 

 

 

——————————————-

Rb

Ime i prezime

Znanje skijanja

Kućica

Status

1

Benjamin Habibovic

Bronza

1051

 

2

Hannah Gvozdar

Bronza

1095

 

3

Emin Huremovic

Bronza

1098

 

4

Sejla Hecimovic

Bronza

1098

 

5

Ines Balic

Bronza

1128

 

6

Belmin Baljic

Bronza

1157

 

7

Amar Hadzic

Bronza

1158

 

8

Elvira Hodzic

Bronza

362

 

9

Maximiliam Elgh

Bronza

363

 

 

 

 

 

 

Grupa 2A               Start 11:00-12:00

 

Instruktor:

Dzani Hasanic

Dane Beslagic

Isabell Velic

Tara Dervisic

 

——————————————-

 

Rb

Ime i prezime

Znanje skijanja

Kućica

Status

1

Elvin Smrkovic

Čelik

1083

 

2

Emil Ramusovic

Čelik

1087

 

3

Tea Ramusovic

Čelik

1087

 

4

Nejla Karic

Čelik

1130

 

5

Sara Stanko

Čelik

1156

 

6

Kerim Kadiric

Čelik

1160

 

7

Dino Avdic

Čelik

1166

 

8

Nedim Hodzic

Čelik

362

 

9

Majda Hodzic

Čelik

362

 

10

Dalila Hodzic

Čelik

362

 

11

Enez Feriz

Čelik

365

 

Grupa 2B               Start 12:30-13:30

 

Instruktor:

Edvina Osmancevic

Zorana Velic

Isabell Velic

——————————————-

Rb

Ime i prezime

Znanje skijanja

Kućica

Status

1

Aisha Omeragic

Bronza

1042

 

2

Emin Omeragic

Bronza

1042

 

3

Eman Omeragic

Bronza

1042

 

4

Tagrid Cripljanin

Bronza

1071

 

5

Aldin Herco

Bronza

1084

 

6

Nejla Hamzic

Bronza

1168

 

7

Elvira Mahmutovic

Bronza

365

 

8

Edvin Mahmutovic

Bronza

365

 

9

Lejla Smajlovic

Bronza

365

 

10

Dalia Hadzalic

Bronza

1152

 

Grupa 2C               Start 12:30-13:30

 

Instruktor:

Eldin Osmancevic

Melvin Cajo

Denis Zisko

——————————————-

Rb

Ime i prezime

Znanje skijanja

Kućica

Status

1

Adis Foric

Srebro

1029

 

2

Danis Jahic

Srebro

1031

 

3

Selma Sakambet

Srebro

1037

 

4

Nora Gustafsson

Srebro

1060

 

5

Benjamin Selava

Srebro

1096

 

6

Edvin Selava

Srebro

1096

 

7

Leo Balic

Srebro

1128

 

8

Nejla Drocic

Srebro

1167

 

9

Ida Balic

Srebro

1128

 

10

Demir Masic

Srebro

1129

 

11

Erna Smajlovic

Srebro

365

 

Grupa 2D               Start 12:30-13:30

 

Instruktor:

Tara Dervisic

 

——————————————-

Rb

Ime i prezime

Znanje skijanja

Kućica

Status

1

Eldin Sakambet

Zlato

1037

 

2

Selma Dzanic

Zlato

1052

 

3

Filip Zivkov

Zlato

1058

 

4

Tarik Cripljanin

Zlato

1071

 

5

Arman Zembo

Zlato

1072

 

6

Irman Zembo

Zlato

1072

 

7

Latifa Gvozdar

Zlato

1094

 

8

Nadija Masic

Zlato

1129

 

9

Alan Jahic

Srebro

1031

 

 

Grupa 3.1A           Start 11:00-12:00

 

Instruktor:

Jasko Krnjic

Zlatan Dajic

Asmer Zisko

Elvir Hasanic

 

——————————————-

Rb

Ime i prezime

Znanje skijanja

Kućica

Status

1

Admira Jahic

Čelik

1032

 

2

Mensur Beslagic

Čelik

1040

 

3

Aida Beslagic

Čelik

1040

 

4

Milla Beslagic

Čelik

1040

 

5

Vedrana Omeragic

Čelik

1042

 

6

Mirzet Mehmedagic

Čelik

1044

 

7

Zlata Mehmedagic

Čelik

1044

 

8

Melinda Dautovic

Čelik

1055

 

9

Daliborka Susa

Čelik

1057

 

10

Nediljko Pavlovic

Čelik

1057

 

11

Jasmina Muric

Čelik

1059

 

12

Amir Pepic

Čelik

363

 

13

Narcisa Smrkovic

Čelik

1083

 

14

Davor Ramusovic

Čelik

1087

 

15

Maja Nedovic

Čelik

1087

 

16

Mersiha Hecimovic

Čelik

1098

 

17

Dzenana Önder

Čelik

1033

 

 

 

 

 

 

Grupa 3.2A                Start 12:30-13:30

 

Instruktor:

Jasko Krnjic

Sefer Foric

Dzani Hasanic

Dane Beslagic

Leila Ramic

——————————————-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rb

Ime i prezime

Znanje skijanja

Kućica

Status

1

Edisa Karic

Čelik

1130

 

2

Lejla Hadzalic

Čelik

1152

 

3

Mersada Mesic

Čelik

1152

 

4

Nedzad Mesic

Čelik

1152

 

5

Bozica Stanko

Čelik

1156

 

6

Petar Bukovski

Čelik

1156

 

7

Enida Baljic

Čelik

1157

 

8

EDINA SUSKIC

Čelik

1159

 

9

Ines Avdic

Čelik

1166

 

10

Namik Hamzic

Čelik

1168

 

11

Mirela Hodzic

Čelik

362

 

12

Nedzad Hodzic

Čelik

362

 

13

Adnan Feriz

Čelik

365

 

14

Rijana Mahmutovic

Čelik

365

 

15

Edita Smajlovic

Čelik

365

 

16

Selmin Smajlovic

Čelik

365

 

17

Alen Durutlic

Čelik

1059

 

 

 

 

 

 

                   

 

Grupa 3B               Start 12:30-13:30

 

Instruktor:

Ameris Osmancevic

Jasmin Velic

 

 

 

——————————————

Rb

Ime i prezime

Znanje skijanja

Kućica

Status

1

Anela Sakambet

Bronza

1037

 

2

Samir Dzanic

Bronza

1052

 

3

Emina Gvozdar

Bronza

1095

 

4

Zdenko Stanko

Bronza

1156

 

5

Amra Drocic

Bronza

1167

 

6

Semir Drocic

Bronza

1167

 

7

Adisa Pepic Elgh

Bronza

363

 

9

  Nina Durmisevic

Bronza

1169

 

 

 

 

 

Grupa 3C               Start 12:30-13:30

 

Instruktor:

Zlatan Dajic

Elvir Hasanic

——————————————-

 

Rb

Ime i prezime

Znanje skijanja

Kućica

Status

1

Anela Zjajo

Srebro

1034

 

2

Emir Huskanovic

Srebro

1034

 

3

Elvira Dautovic

Srebro

1055

 

4

Sead Dautovic

Srebro

1055

 

5

Dragan Zivkov

Srebro

1058

 

6

Sara Zivkov

Srebro

1058

 

7

Zijad Selava

Srebro

1096

 

8

Sanela Selava

Srebro

1096

 

9

Emina Pasic Pasic

Srebro

1170

 

 

 

 

 

 

Grupa 3D              Start 12:30-13:30

 

Instruktor:

Asmer Zisko

 

 

——————————————

Rb

Ime i prezime

Znanje skijanja

Kućica

Status

1

Ermin Zjajo

Zlato

1034

 

2

Danny Dzanic

Zlato

1052

 

3

Leo Dautovic

Zlato

1055

 

4

Anastasija Zivkov

Zlato

1058

 

5

Danne Beslagic

Zlato

1154

 

 

Komentariši

2 Kontakt

2.1 Org.nr: 802457-8620 IF Alpinaskand Sarajevo 84 Sverige
2.2 Föreningsnummer: 40561-34
2.3 Bondgårdsgatan 1D, 69 234 Kumla,
2.4 Kundservice: Tel: 0709-58 23 86, info@alpinascandsarajevo84.se

Design&Development by GOW