Main menu

Paznja! Manje korekcije u grupama skole skijanja! Pogledajte ponovo!! Skola skijanja – Podjele po grupama i Instruktorima!!

Dragi clanovi,

 

PAZNJA!!! Pogledajte ponovo grupe!! Doslo je do manjih izmjena!!

Jos sedmica dana i nas susret na Kläppenu pocinje.

Zato nam je izuzetno drago da vec sad mozemo da vam predstavimo formirane grupe skole skijanja sa polaznicima skole skijanja te odgovorne Instruktore kao i vremena pocetka istih.

U nastavku pogledajte u koju grupu ste rasporedjenii kao i ko vam je instruktor  te vremena pocetka vase grupe:

Skola skijanja ASS84 dec. 2017

 

Grupa 1A       Start 11:00-12:00

 

Instruktor:

Ameris Osmancevic

Jasmin Velic

Zorana Velic

Edvina Osmancevic

Sefer Foric

——————————————-

Ime i Prezime God Znanje Stuga Status
Alis Ganibegov 7 Čelik 1065 _______
Emin Huremovic 5 Čelik 1156 _______
Nejla Drocic 7 Čelik 1167 _______
Amina Kadiric 5 Čelik 1172 _______
Selma Avdispahic 6 Čelik 1173 _______
Irma Hasanbegovic 6 Čelik 1174 _______
Ida Balic 5 Čelik 1177 _______
Anel Smrkovic 6 Čelik 1057 _______
Aldina Smrkovic 5 Čelik 1057 _______
Elvin Smrkovic 6 Čelik 1060 _______

 

Grupa 1B                             Start 11:00-13:30

 

Instruktor:

Leila Ramic

——————————————-

Ime i Prezime God Znanje Stuga Status
Aldin Herco 7 Bronza 1159 _______
Elvin Insanic 7 Bronza 1160 _______
Leo Balic 7 Bronza 1177 _______

 

 

Grupa 2A                             Start 11:00-13:30

Instruktor:

Eldin Osmancevic

Denis Zisko

——————————————-

Ime i Prezime God Znanje Stuga Status
Abbas Heidary 14 Čelik 1062 _______
Filip Zivkov 12 Čelik 1067 _______
Leo Dautovic 14 Čelik 1068 _______
Almina Smrkovic 8 Čelik 1057 _______

 

 

Grupa 2B                             Start 11:00-13:30

 

Instruktor:

Isabell Velic

Merima Ganibegovic

——————————————-

Ime i Prezime God Znanje Stuga Status
Danis Jahic 8 Bronza 1169 _______
Adis Foric 8 Bronza 1025 _______
Anesa Valjevcic 11 Bronza 1026 _______
Sheila Bisanovic 12 Bronza 1056 _______
Jasmina Bisanovic 8 Bronza 1056 _______

 

 

Grupa 2C                             Start 11:00-13:30

 

Instruktor:

Tara Dervisic

——————————————-

Ime i Prezime God Znanje Stuga Status
Deni Poparic 13 Srebro 1061 _______
Hana Jahic 13 Srebro 1168 _______
Alan Jahic 15 Srebro 1169 _______
Demir Ibradzic 12 Zlato 1015 _______
Amar Zlatan Hajdarovic 14 Zlato 1016 _______
Haris Foric 13 Zlato 1025 _______

 

Grupa 3A                             Start 12:30-13:30

 

Instruktor:

Jasmin Krnjic

Sefer Foric

Ameris Osmancevic

——————————————-

Ime i Prezime God Znanje Stuga Status
Anastasija Zivkov 15 Čelik 1067 _______
Tarik Mahic 31 Čelik 1162 _______
Selma Mahic 29 Čelik 1162 _______
Ajla Drocic 16 Čelik 1167 _______
Ajla Hasanagic 31 Čelik 1172 _______
Lejla Zornic 19 Čelik 1023 _______
Haris Zornic 15 Čelik 1023 _______

 

 

 

Grupa 3.1A        Start 12:30-13:30

 

Instruktor:

Jasmin Velic

Zorana Velic

Edvina Osmancevic

——————————————-

Ime i Prezime God Znanje Stuga Status
Elvedina Huremovic 37 Čelik 1156 _______
Amir Kadiric 34 Čelik 1172 _______
Ina Hasanbegovic 34 Čelik 1174 _______
Damir Smrkovic 36 Čelik 1060 _______
Narcisa Smrkovic 34 Čelik 1060 _______
Elvira Dautovic 35 Čelik 1068 _______

 

 

Grupa 3.2A          Start 11:00-13:30

 

Instruktor:

Eldin Ramic

Fehim Ganibegovic

Elvir Hasanic

——————————————-

Ime i Prezime God Znanje Stuga Status
Sara Zivkov 44 Čelik 1067 _______
Dragan Zivkov 44 Čelik 1067 _______
Sead Dautovic 47 Čelik 1068 _______
Ramadan Huremovic 42 Čelik 1156 _______
Sead Zornic 52 Čelik 1023 _______
Muzafera Valjevcic 44 Čelik 1026 _______

 

 

Grupa 3B                             Start 11:00-13:30

 

Instruktor:

Zlatan Dajic

Asmer Zisko

——————————————-

Ime i Prezime God Znanje Stuga Status
Dahlia Fadhel 15 Srebro 1062 _______
Sara Fadhel 20 Srebro 1062 _______
Iris Ganibegovic 27 Srebro 1066 _______
Amir Ibradzic 18 Zlato 1015 _______
Ramo Hajdarovic 19 Zlato 1016 _______
Layla Ahmic 16 Bronza 1062 _______
Denis Sehovic 19 Bronza 1017 _______
Arian Sehovic 16 Bronza 1017 _______

 

 

Grupa ST

 

Instruktor:

Fehim Ganibegovic

——————————————-

Ime i Prezime God Znanje Stuga Status
Sanela Poparic 48 Skijaško trčanje 1061 _______
Dervis Ibradzic 57 Skijaško trčanje 1015 _______
Emina Ibradzic 48 Skijaško trčanje 1015 _______

 

 

 

 

 

Komentariši

Sponzori

2 Kontakt

2.1 Org.nr: 802457-8620 IF Alpinaskand Sarajevo 84 Sverige
2.2 Föreningsnummer: 40561-34
2.3 Bondgårdsgatan 1D, 69 234 Kumla,
2.4 Kundservice: Tel: 0709-58 23 86, info@alpinascandsarajevo84.se

Design&Development by GOW